Aluroll

Sertifikati Kompanije

Preuzmite

Aluroll
2 Izvršioca

PROIZVODNI RADNIK - ROLO PROGRAM

Aluroll d.o.o. Batočina zbog povećanog obima posla oglašava potrebu za zapošljavanjem u poslovnoj jedinici Beograd: PROIZVODNI RADNIK - ROLO PROGRAM

Opis poslova:

  • Obavlja poslove na sečenju, bušenju, brušenju i spajanju elemenata prema radnom nalogu uz pomoć ručnog alata i opreme;
  • Vrši formiranje sklopova i podsklopova. Vrši ugradnju pokretačkih mehanizama u sklopove i podsklopove;
  • Vrši proveru rada opreme i alata;
  • Vrši rašćićavanje hala, opreme i čišćenje proizvoda pre pakovanja; Vrši pakovanje poluproizvoda i proizvoda pre isporuke;
  • Vrši prenos materijala iz magacina u proizvodnju i prenos materijala, poluproizvoda i proizvoda u proizvodnji;
  • Vrši pakovanje robe u vozila za transport;
  • Vrši prijem repromaterijala u proizvodnji;
  • Vrši kontrolu predhodne operacije i autokontrolu operacije koju izvodi;
  • Vrši proveru kvaliteta proizvoda i vodi zapise o tome;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili rukovodioca proizvodnje;
  • Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrug opisom poslova ili pojedinačnim zahtevima neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • SSS;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka. Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju zajedno sa fotografijom pošalju na e-mail adresu:

karijera.bg@aluroll.rs sa naznakom: PRIJAVA ZA PROIZVODNOG RADNIKA - ROLO PROGRAM

www.aluroll.rs koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja, politikom privatnosti i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

x