Aluroll

Sertifikati Kompanije

Preuzmite

Aluroll
1 Izvršilac

FARBAR

Aluroll d.o.o. Batočina, kompanija sa 45 godina dugom tradicijom, oglašava potrebu za zapošljavanjem na matičnoj lokaciji u Batočini: FARBAR

Aluroll d.o.o. je kompanija sa tradicijom dugom 45 godina uspešnog poslovanja u oblasti alu i Pvc proizvoda sa primenom u gradjevinskoj industriji. Naša vizija je konstantno napredovanje i usavršavanje, kako proizvoda i usluga, tako i uslova rada, kako bi se našli i medju vodećim kompanijama u Evropi u našoj delatnosti.

Opis poslova:

  • Obavlja poslove na nanošenju zaštitnog sloja elektrostatičkim postupkom ili hladnim postupkom prema radnom nalogu;
  • Obavlja poslove na pripremi elemenata pre nanošenja zaštitnog sloja elektrostatičkim postupkom ili hladnim postupkom prema radnom nalogu;
  • Vrši proveru koncentracije, korekciju i zamenu tečnosti na hemijskoj pripremi i vodi zapise o tome;
  • Vrši proveru uređaja za nanošenje zaštitnog sloja;
  • Vrši proveru rada opreme za pripremu, nanonošenje zaštitnog sloja; pečenja. Vrši rašćićavanje hala, opreme i čišćenje proizvoda pre pakovanja;
  • Vrši pakovanje poluproizvoda i proizvoda pre isporuke;
  • Vrši prenos materijala iz magacina u proizvodnju i prenos materijala, poluproizvoda i proizvoda u proizvodnji;
  • Vrši pakovanje robe u vozila za transport;
  • Vrši prijem repromaterijala za proizvodnju.

Uslovi:

  • Bez iskustva ili 6 meseci iskustva na istim ili slicnim poslovima;
  • Poželjno poznavanje rada na računaru;
  • Minimalno III stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije, (poželjno C kategorija).

Prednost imaju kandidati sa iskustvom na poslovima farbara. Obuka je obezbedjena od strane kompanije u trajanju od 15 dana.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Vašu biografiju sa fotografijom možete slati na e-mail adresu

karijera@aluroll.rs  sa naznakom PRIJAVA ZA FARBARA.

www.aluroll.rs koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja, politikom privatnosti i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

x