Aluroll

Sertifikati Kompanije

Preuzmite

Aluroll
2 izvršioca

TEHNOLOG – PRODAVAC

Aluroll, doo, Batočina oglašava potrebu za zapošljavanjem u poslovnoj jedinici Beograd:

Opis poslova:

  • Analizira zahteve kupaca i utvrđuje mogućnost realizacije proizvoda ili prodaju repromaterijala, po potrebi kontaktira kupce,
  • Radi kalkulacije I izrađuje ponude/predračune,
  • Vrši proveru materijala i po potrebi vrši naručivanje. Izrađuje zahteve za nabavku,
  • Vrši izradu tehničko – tehnološke dokumentacije (krojne liste, normative, crteže,), lansira radne naloge u proizvodnju i magacin i ugovara termine isporuke i montaže. Prati realizaciju proizvoda u proizvodnji,
  • Analizira i vrši prijavljivanje neusaglašenosti na proizvodima i reklamacije kupaca,
  • Predlaže mere unapređenja proizvodnih procesa i vrši izradu radnih uputstava,
  • Faktirurisanje radnih naloga i kompletan rad u maloprodaji (fiskalana kasa, dnevni izveštaj itd)

Uslovi:

  • 3 godine iskustva na istim ili slicnim poslovima,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Znanje engleskog jezika,
  • Poznavanje nemačkog jezika (prednost),
  • Vozačka dozvola B kategorije (prednost),

Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka. Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju zajedno sa fotografijom pošalju na e-mail adresu: dragana.vuckovic@aluroll.rs ili dostave na adresu Batajnični drum 6/O 11080 Zemun.

Detaljnije informacije na tel. 064/641-60-63 i 064/644-96-32.

www.aluroll.rs koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja, politikom privatnosti i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

x